DESIGN
VEĽKOOBCHOD
Ing.Kurpas-K.R.T.

Podmienky spolupráceOdberatelia


Odberateľmi našeho veľkoobchodu sú všetky firmy, ktore maju pridelené IČO a pôsobia v stavebnej brandži. Ide hlavne o regionálne kúpeľnové štúdiá, inštalatérske predajne, stavebniny, stavebné a montážne firmy ale samozrejme aj živnostníci, montážnici a inštalatéri

Čo získate spoluprácou s nami?

Rýchla dodávka


Skladové zásoby 
Sme veľkoobchod – distribútor, neodmysliteľnou sučasťou tohto druhu podnikania je skladová zásoba, nakoľko naši klienti očakávajú rýchle dodacie doby. So skladovou zásobou pracujeme tak, aby sme našim klientom zabezpečili požadovanu disponibilitu, tak aby sme udržali inovatívnosť ponuky a zároveň zabezpečili jej ekonomicku efektivitu. 


B2B 
V roku 2013 sme spustili túto službu cez webové rozhranie , ide o jednoduchý a rýchly nahľad na skladovú zásobu, objednavanie produktov, sledovanie plnenia termínov dodávok tovaru, pristup k fakturam, aktualny nahľad na stav pohľadávok. Tento nastroj zaroveň využívame aj na efektívny a cieľený marketing. 

Pravidelný rozvoz 
Hlavne istota v pravidelných dodávkach tovaru. To je cieľom našej služby“Rýchly rozvoz“. Sme pravidelne u vás 2xtyždenne nech sa vaša prevadzka nachádza kdekoľvek na Slovensku. V pripade že nás o to požiadate zavezieme Vam tovar do 24hodín. 


Obchodné podmienky


Keďže my máme vzťahy priamo s výrobcami, aktívne a pravidelne monitorujeme vývoj na trhu , tak aj naša ponuka je vždy aktuálna a zaujímavá. Obchodné podmienky vždy dohadujeme s klientom individuálne k obojstrannej spokojnosti.   

Podpora predaja


Naša ponuka produktov a ich zavádzanie na trh je vždy spojené s podporou predaja. Tá sa zabezpečuje prostredníctvom stojanov alebo zvýhodnených nákupov na výstavné kusy (vzorky). Povedzte nám, čo potrebujete a my vám podporu predaja navrhneme absolútne individuálnym spôsobom. Zároveň naši technicko-odborní poradcovia pravidelne navštevujú klientov, predstavujú im novinky a prostredníctvom výhodnej podpory predaja ich zavádzame. 

Školenia


Zázemie firmy K. R. T. je vybudované tak, že máme ideálny priestor na organizovanie pravidelných produktových a obchodných školení. Náš tím si uvedomuje, že bez produktovej a obchodnej odbornosti nemožno dosahovať dobré výsledky pri predaji, preto systematicky vzdelávame našich pracovníkov, ale aj našich klientov. 

Inovatívnosť


Myslíme strategicky a dlhodobo. Inovatívnosť v obchode je pre úspešný obchod nevyhnutná. Zvlášť keď si uvedomíme, že náš sortiment podlieha módnym trendom a vývoju výrobných technológií. Inovatívnosť sa u nás spája s pravidelnosťou. Preto našu produktovú ponuku pravidelne 1x ročne aktualizujeme a vydávame katalógy, ktoré reprezentujú našu aktuálnu ponuku. 


Kontaktujte nás


V prípade, že Vás naša ponuka oslovila spojte sa s nami. Radi sa s Vami stretneme a osobne predstavíme možnosti vzájomnej spolupráce.

Chart.

Vitajte na stránke veľkoobchodu KRT.

Naši obchodní partneri si môžu poslať objednávku online po prihlásení do rozhrania veľkoobchodu. Navyše si môžu prezrieť, ktoré tovary máme skladom či sledovať stav svojich objednávok.

Ak ste nový klient alebo návštevník tejto stránky, pozrite sa kto sme a čo Vám môžeme ponúknuť.

Tešíme sa na spoločné obchodné úspechy


OBALKA PNG

 

  Celkom 3 záznamov (1 stránok)zobraziť

Žrebovanie veľkoobchodej súťaže v KRTe
Finále súťaže s témou EURO 2016 je tu a my poznáme víťazov

TOP viualizácie z dielne K.R.T.
„Navrhuješ! - Získavaš!" - to je názov súťaže, v ktorej sme získali 1. a 3. miesto

Krti v plti a Partizánsky samopal
Štvrté pokračovanie vydarenej akcie Krti v plti spojenej s Partizánskym samopalom
 
Copyright © 2012 KRT - info@krt.sk
Design by ARTLANDIA
Riešenie navrhla Katarína Čápová
O spoločnosti
 · Profil firmy
 · Certifikáty
 · Zamestnanie
 · Novinky
O kúpeľniach
 · Nové trendy
 · Veľtrhy
Veľkoobchod
.